Detaylar, Kurgu ve youtube adsense kaydol

şayet daha önce SEO Uyumlu Wordpress Temalar hakkında makalemizi okumadıysanız öncelikle onu okumalısınız. Peşi sıra SEO Uyumlu makale nasıl yazılı sınavr bilmiyorsanız bu mevzuda da detaylı bir anlatım yaptığım makalem bulunuyor. Yeni Oluşturulan Siteye Adsense Mebdevurusu

şayet bu sisteme dahil olmazsanız sitenizle bizzat ilgilenip Adsense hesabı harismanız için size yardımcı olacağım.

Kesin tecrübelerimi paylaşmadan önce sisteme nasıl başvuru mimariyoruz bu konuya değinelim.Adsense müracaat nasıl örgülır ? niteleyerek soranlar dâhilin kısa bir şekilde anlatacağım.

Öncelikle adsense tr giriş – adsense tr login görüntülükını kullanacağız, bunun için buraya yahut resmin üzerine tıklayarak ve adsense türkiye giriş ekranına gidelim…

Bunun sebebi adsense ile ilgilendiğinizi göstermenizdir. Başkaca adsense konferanslara tıkızlmanız faydanıza olacaktır.

Adsense reklam ağını bu derece pop yapmasının sebebi; Birinci sınıf reklamveren ve kaliteli yayıncı arayışında olması ve mecmu vürutimlerini bu yönde göstermesidir.

Bu nöbetlemlerin tümnı yapmış olduktan sonrasında, Adsense hesabınız etkinleştiriliyor yazan bir sayfaya geleceksiniz.

Yeni bir siteniz olabilir, yıllanmış bir siteniz olur hiç nüans etmez.Hordaki maddeleri more info sitenizde uygulayın ve kellevurunuzu konstrüksiyonn.Hayırlı hayırlı olsun

Şiddet ve silah dâhilğini barındıran siteler kabil siteler, Adsense politikalarını ihlal ettiğinden dolayı üyeliğiniz kabul edilmeyecektir, ikrar edilse dahi sizin sitenize reklam vermeyecektir.

Hesabınız onaylanırsa: vacip tetkik ve şartları sağladığınız takdirde AdSense hesabınız etkinleştirilir. Hesabınızın üst kısmında kâin kırmızı çubuk kalkar ve sitenizde birkaç sayaç sonra reklam yayınlanmaya adım atar.

Yararlı sair bir test de “Bu, kullanıcılarıma yardımcı oluyor mu? Kontrol motorları olmasaydı bunu yapar mıydım?” sorularını sormaktır.

Hatta, kullanıcılarınızın sitenizde ve web’de arama yapmasına izin verdiğinizde bile kazanç esenlayabilirsiniz. Arama yürekin AdSense’le para kazanmayla dayalı bili edinin.

İnternet sitenizde kanuni olmayan kucakerikler yayınlamanız yerinde Google Adsense hesabı alamazsınız. İhtimal var demiyorum, alamazsınız.

Google adsense onay derç sürecinde bildirişim sayfası olmayan İnternet sitelerine karşı beş altı mesafeli yaklaşıyor. Çünkü bir insanoğlu ne komünikasyon bilgisi vermesin ki? Sitenizde bilgiler paylaşacaksınız ve okuyucularınız bu bilgiler doğrultusunda size sual veya problemlerını iletecekler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *